Srvátkový proteín WPC80

Srvátkový proteín je zmes globulárnych proteínov, izolovaných zo srvátky, kvapalného materiálu, ktorý vzniká ako vedľajší produkt pri výrobe syrov.

Srvátka vzniká pri zrazení mlieka. Je jednou zložkou mliečnej bielkoviny. Tou druhou je kazeín. Pomer srvátkovej a kazeínovej bielkoviny v mlieku je 1:4. Pri zrazení mlieka vznikne tvaroh, teda mliečna bielkovina - kazeín. Potom zostane ešte tekutina a to je práve srvátka. Má žltozelenú farbu. A práve táto surovina sa využíva k výrobe srvátkových proteínov. Srvátková bielkovina je najrýchlejšie vstrebateľným zdrojom bielkovín.

 

Našu srvátku vyrábame CFM metodou (Cross Flow Microfiltration). CFM je prirodzený, nechemický výrobný proces, pri ktorom sa vyrába srvátková bielkovina najvyššej kvality, filtruje sa špeciálnym, technicky vyspelým keramickým cross-flow filtrom, ktorý umožňuje dokonale filtrovať všetky nežiadúce látky (ako tuk, laktóza ap.) a izolovať čistý srvátkový proteín.
CFM je úplne prirodzený, nechemický proces bez použitia chemických látok.
CFM je v súčasnosti najšetrnejší spôsob výroby proteínu, pretože surovina nie je pri výrobe vystavená faktorom ako vysoký tlak a vysoká teplota. Surovina prechádza sa iba cez keramické filtre. Proteín - jeho štruktúra, zloženie, vôňa, farba a chuť sú prírodné, nezmenené, vo svojej prirodzenej forme.

 

WPC 80 je prírodný, rozpustiteľný srvátkový koncentrát vyrobený ultrafiltráciou a sprejovým sušením z čerstvej sladkej srvátky.

Špecifikácia   Aminokyselinový profil

 
 

Bielkoviny v sušine

min. 80 %  

Tuk

max. 8 %

Laktóza

max. 8 %  

Vlhkosť

max. 5 %

 
VYROBÍME VÁM VÁŠ VLASTNÝ VÝROBOK
Podľa Vašich požiadaviek - balenie, príchuť, etiketa Vám vyrobíme Váš vlastný výrobok.  

Príchute:
banán, banán - broskyňa, banán - jahoda, banán - čerešňa, broskyňa, čučoriedka, kokos, malina, lesné ovocie, jablkový koláč, jahody, jahody-maliny, čerešne, vanilka, sušienky - šľahačka, cappuccino, ľadová káva, káva, káva s karamelom, sladká káva, shorbread cookie, rumová zmrzlina, malaga, rafaello, tiramisu, foffee - karamel, slaný karamel, med, javor, mandle, nugát, lieskové orechy, čokoláda, čokoláda - banán, čokoláda - kokos, čokoláda - lieskový orech/Nutella príchuť, čokoláda - čerešne, biela čokoláda, biela čokoláda - jahody, snickers príchuť, mars príchuť, kinder bueno príchuť


Balenie: 500 g, 700 g, 900 g, 2000 g, 3500 g

Typy balení:
- dóza (biela)
- hliníková fólia (biela, čierna, strieborná)

Dodanie: 4 - 6 týždňov od potvrdenia objednávky


Minimálny odber: 1000 kg

Formy: prášok, tobolky

 

WPC 80 Natural 1kg

Whey protein concentrate powder - natural

WPC Choco 1kg

Sušený srvátkový proteínový koncentrát  - čokoláda

WPC Strawberry 1kg

Sušený srvátkový proteínový koncentrát  - jahoda

WPC Vanilla 1kg

Sušený srvátkový proteínový koncentrát  - vanilka

WPC Cappuccino 1kg

Sušený srvátkový proteínový koncentrát  - kapučíno

WPC Choco/Banana 1kg

Sušený srvátkový proteínový koncentrát  - čokoláda/banán